16 ابزار رایگان طراحی سایت

طراحی سایت رایگان

16 ابزار رایگان طراحی سایت
 

ابزارهای رایگان زیادی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند تا وب‌سایتتان را گسترش دهید و طراحی کنید. این ابزارها بسیار رابط کاربری خوبی دارند و می‌توانند امکانات زیادی را به شکل رایگان در اختیار شما قرار بدهند. ما در زیر لیستی 16 تایی از این ابزارها را معرفی می‌کنیم. فقط به یاد داشته باشید که با این ابزارها نمی‌توانید وب‌سایت‌هایی فوق حرفه‌ای طراحی کنید و نیاز به ابزارهایی دیگر دارید.

 

1. ابزاری طراحی لوگوی رایگان

Logaster ابزار فوق العاده‌ای برای ایجاد یک لوگو برای وب سایتتان و یا برای طراحی کارت‌ شخصی شما در چند دقیقه است.

 

2. ابزاری برای ساختن وب سایت

وب سایت خود را به شکلی رایگان با Websitebuilder.com بسازید. هزاران قالب آماده برای شما وجود دارد تا بتواند وب سایت خود را در چند دقیقه بسازید.

 

3. طراحی رنگ وب سایت

ابزار Coolers.co به شما کمک می‌کنم تا تازه‌ترین ایده‌ها را برای رنگ آمیزی وب‌سایتتان و طراحی هنری آن پیدا کنید. شما می‌توانید در هر زمان به رنگ آمیزی‌ای جدید دست پیدا کنید.

 

4. انیمیشن‌ها

AniCollection کتابخانه‌ای از انیمیشن‌های CSS اند که به شما اجازه می‌دهند تا وب‌سایت خود را به آسانی بهبود بخشید و به راحتی انیمیشن‌های مختلف را با کد‌های HTML، CSS و Javascript در وب سایتتان قرار دهید.

 

5. آیکن‌های رایگان

Flaction بزرگترین موتور جستجو برای پیدا کردن آیکن است، این وب سایت با بیش از 295000 آیکن رایگان که هم برای مقاصد شخصی به کار می‌برند و هم برای مقاصد، تجاری می‌توانند طراحی سایت شما را بهبود ببخشند.

 

6. کمک دست برنامه نویسان

Mockplus iDoc به برنامه نویسان کمک می‌کند تا عملیات‌های آپلود، پروتوتایپ، نظرگیری، تست، اشتراک گذاری و سایر کارهای حوزه وب دیزاین را به شکل آنلاین و ساده در پلتفرمی کاملا خودکار انجام دهند.

 

7. Weebly

Weebly کمک می‌کند تا وب سایت و یا وبلاگی مخاطب پسند را به شکل امروزی و زیبا بسازید. این ایده جالبی است تا برای مثال تصاویر خانوادگی و آلبوم‌های خود را در چنین وب سایتی به اشتراک بگذارید.

 

8. Wix

هیچ دانش برنامه نویسی‌ای نیاز نیست، وقتی قرار است شما با Wix کار کنید. Wix   با بیش از 500 تمپلیت آماده به شما کمک می‌کند تا وب سایتتان را به شکل رایگان بالا بیاروید.

 

9. Bootstrap

Bootstrap یک ابزار رایگان باز و یک فریم ورد Front-end برای وب سایت‌های responstive در وب می‌باشد. این ابزار، امکانات فراوانی را به شما ارائه می‌دهد تابتوانید با آن کار کنید و وب سایت خود را توسعه بخشید.

 

10. تصاویر رایگان

Pexels گنجینه‌ای بالغ بر بیش از 25000 هزار تصویر گرافیکی و اورجینال رایگان است که به هزاران طراح وب سایت کمک می‌کند تا از این ابزار استفاده کنند و وب سایت و محصولاتی زیبا خلق کنند.

 

11. اینفوگرافیک ساز رایگان

اینفوگرافیک‌ها نقشی کلیدی در دنیای بازاریابی بصری ایفا می‌کنند. با Canva می‌توانید اینفوگرافیک‌های بسیار زیبایی را طراحی کنید.

 

12. نرم افزار گرافیک برداری رایگان

به طراحی‌های خود با ابزار رایگان و قدرتمند Vectr سرعت بخشید. این نرم افزاری است که به سادگی کار گرافیک برداری را برای شما انجام می‌دهد.

 

13. Textureهای رایگان

هزاران Texture رایگان در TuxtureKing وجود دارد. این Textureها شامل فلز، سنگ، سیمان، چوب، مایعات، پلاستیک و شیشه اند که می‌توانند در طراحی وب‌سایتتان به شما کمک کنند

 

14. ویرایش تصاویر رایگان

ابزار piZap هم رایگان است و هم نیازی به ثبت‌نام در آن نیست. با این ابزار دیگر نیازی نیست که یک کارشناس فتوشاپ باشید و می‌توانید با این ابزار به سرعت تصاویر دیجیتال خود را اصلاح و ویرایش کنید.

 

15. Google web designer

با Google Web Designer یک وبسایت پویا و زیبا مبتنی بر HTML5 بسازید. با این ابزار اصلا نیاز نیست کد زنی بلد باشید.

 

16. اسلایدساز رایگان

اسلایدها کمک شایانی به ما در وب‌سایت خواهند کرد و امروزه در سئو سایت بسیار کاربرد دارند. با Visme اسلایدهایی کاملا حرفه‌ای بسازید. این ابزاری است مشتمل بر هزاران تمپلیت و شمای گرافیکی که به شما کمک شایانی خواهد کرد.

 

معایب ابزارهای طراحی سایت رایگان

باید به یاد داشته باشیم که ابزارهای رایگان فوق، بسیار شما را محدود می‌کنند. در واقع ابزارهای بالا، کمکی هستند و برای ساختن وب‌سایت‌هایی بزرگ، پیچیده و برای متمایز کردن کسب و کار شما به هیچ عنوان کافی نیستند. شما در راه طراحی سایت، بهتر است از کارشناسان کمک بگیرید، بخصوص اگر می‌خواهید وب‌سایتی پویا و کارآمد داشته باشید و هیچ حدی برای وب سایت و پیشرفت آن قائل نیستید. ما در کُدنگار این امکان را با ارزان ترین قیمت و بیشترین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهیم. پس منتظر چی هستید؟ شروع کنید.

 

امتیاز دهید:

دسته بندی:

اشتراک گذاری: