ده اشتباه در بازطراحی وب سایت

باز طراحی وب سایت

 

 

10 اشتباه در هنگام طراحی دوباره وب سایت

طراحی دوباره یک سایت، فرآیند پیچیده‌ای است. در طراحی سایت باید نکاتی متعددی در نظر گرفته شود تا بعد از بازطراحی شاهد پیشرفت باشیم و به عقب باز نگردیم. یکی از اولین و مهم‌ترین نکاتی که باید یاد آور شویم این مطلب است که ما باید از اشتباهات گذشته‌مان درس بگیریم، اشتباهاتی که در وب سایت کنونی‌مان مرتکب شدیم. در ثانی، بعد از بازطراحی ممکن است که نتوانیم کاربران و مخاطبانمان را به سایتمان باز گردانیم و ممکن است بع از باز طراحی، کاربرانمان دیگر به سایت ما بر نگردند. برنامه‌ریزی مناسب، تحلیل و اندکی دقت به شما کمک می‌کند تا فرآیند طراحی وب سایت شما موفق‌تر باشد و شما استرس کمتری را متحمل شوید.

حال بیایید نگاهی به اشتباهات رایجی بیندازیم که صاحبان کسب و کارها و کار آفرینان در هنگام بازطراحی وب‌سایت‌شان مرتکب می‌شوند:

1. عدم تحلیل طراحی وب سایت کنونی

بسیاری از کارآفرینان به یک شرکت طراحی وب سایت مراجعه می‌کنند و بدون تحلیل وضعیت کنونی وب‌سایتشان، می‌خواهند تا وب سایتشان نو شود. قبل از یافتن یک راه حل برای حل هر مشکلی، شما باید ابتدای امر بفهمید، آن مشکل دقیقا چیست. شما باید ابتدا زمان بگذارید و وب سایت کنونی خود را با دقت تمام تحلیل کنید، و به این سوال پاسخ دهید که چرا می‌خواهید وب سایتتان نو شود. کدام مشکلات اساسی را می‌خواهید اول برطرف کنید؟

باید فرصت‌هایی که وب سایت شما از دست داده است، را شناسایی کنید، همچنین موارد نقاط مثبتی که در وب سایت شما به خوبی عمل می‌کند و همچنین نقطه ضعف‌های وب سایتتان. همه این نکات بسیار مهم است و باید مورد بررسی قرار بگیرد.

2. تعیین نکردن هدف

ندانستن آنچه در وب سایت خود می خواهید یا آنچه را که می خواهید از این طراحی مجدد به وب سایت دست یابید ، یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که کارآفرینان انجام می دهند. تعیین یک هدف واضح و فرایندی برای طراحی مجدد وب سایت برای موفقیت وب سایت شما بسیار مهم است. این تنها در صورتی حاصل می شود که اولین تحلیل وب سایت نقطه را انجام دهید. پس از تجزیه و تحلیل وب سایت ، تصویری از آنچه مورد نظر شماست ، و اینکه وب سایت شما چگونه باید از طراحی مجدد مراقبت کند ، خواهید داشت. شما باید از نکات کلیدی آگاهی داشته باشید که توجه بیشتری نسبت به سایر مناطق دارد.

اگرچه بیشتر شرکتهای برتر طراحی وب به شما برنامه ای خشن و یا نمایشی از ظاهر وب سایت شما ارائه می دهند ، اما همیشه توصیه می شود برای آنچه می خواهید ارجاع دهید. همچنین ممکن است وب سایتی پیدا کنید که می خواهید وب سایت شما مانند آن باشد ، زیرا این امر به شما در توضیح نیازهای خود به طراح وب کمک می کند و ایده ای را از آنچه می خواهید برای دستیابی به آنها بدست آورید.

3. اهمیت بیش از حد به زیبایی

اگرچه در زمان های فعلی که همه چیز باید چشم نواز و جذاب باشد ، برای نادیده گرفتن عملکرد یک وب سایت نباید اشتباه کنید. یک وب سایت واقعا جذاب و جذاب که عملکرد ضعیفی دارد ممکن است کاربران را به سمت خود جلب کند اما در حفظ آنها کوتاهی خواهد کرد.

اگرچه هدف اصلی از طراحی مجدد وب سایت این است که ظاهر بهتری نسبت به قبل پیدا کند ، اما شما نیز باید روی ساخت آن بهتر از موارد قبلی تمرکز کنید. چیدمان هوشمند و پیمایش آسان مهمترین مؤلفه یک وب سایت خوب است و نباید تحت هیچ شرایطی از آنها چشم پوشی کرد. وب سایت شما باید آسان باشد و کاربران باید به راحتی بتوانند آنچه را که می خواستند پیدا کنند.

4. تخصیص ندادن بودجه مکفی

عدم تنظیم بودجه کافی برای تجدید ساختار وب سایت شما یک اشتباه معمول است. همه چیز با یک قیمت همراه است. بسیاری از کارآفرینان با یک شرکت طراحی وب تماس می گیرند اما بودجه کافی یا بودجه بسیار کمتری برای آن ندارند. همچنین ، عده ای هستند که سالها پیش دوباره طراحی وب را پشت سر گذاشته اند و انتظار دارند که دوباره با همان قیمت دوباره انجام شود. همچنین هزینه بازسازی وب سایت بستگی به ویژگی ها و کارایی هایی دارد که می خواهید در وب سایت خود ادغام شوید.

 

شما باید بودجه واقعی را برای طراحی مجدد وب سایت خود تعیین کنید زیرا وب سایت ها همان چیزی هستند که نمایانگر تجارت شما در سیستم عامل های آنلاین است. آنها می توانند به تعداد زیادی کاربر کمک کرده و آنها را برای دستیابی به نرخ بازگشت بالاتر تبدیل کنند.

5. کم زمان دادن به طراح سایت و برنامه نویس

بازسازی وب سایت زمان زیادی می برد و شما باید به اندازه کافی صبور باشید تا زمان کافی را به طراحان وب اختصاص دهید تا کار خود را انجام دهند. ما نمی خواهیم سالها منتظر بمانیم تا طراحی مجدد وب سایت شما انجام شود. تنظیم مهلت ها اشکال ندارد و باید مهلت هایی را برای انجام کار به موقع تعیین کنید ، اما تعیین مهلت های غیرواقعی باعث خراب شدن کار می شود.

 

بسیاری از پیچیدگی ها درگیر هستند که باید از آنها مراقبت کرد. ما بسیاری از افراد را دیدیم که به خدمات طراحی وب سفارشی نزدیک می شوند ، اما وقت کافی نمی دهند. طراحی مجدد وب سایت با استفاده از الگوهای از پیش تعریف شده در مقایسه با طراحی وب سفارشی زمان کمتری می گیرد.

 

6. انتخاب تیم طراحی وب سایت بد

طراحی وب سایت به تخصص فنی زیادی احتیاج دارد. برای شما بسیار مهم است که مجموعه مناسبی از افراد را برای کار در طراحی مجدد وب سایت خود انتخاب کنید ، زیرا اگر چیزی پیش نرود ، تمام تلاش شما هدر خواهد رفت. وب سایت ها بخشی جدایی ناپذیر از بازاریابی آنلاین هستند و طراحی وب سایت شما باید به خوبی نمایانگر تجارت شما باشد.

قبل از انتخاب یک شرکت طراحی وب حرفه ای یا طراحان وب سایت ، باید به تجربه کاری قبلی آنها نگاه کنید و در صورت امکان با مشتریان قبلی خود صحبت کنید. همچنین در مورد تجربه خود از آنها سؤال کنید. تیمی که شما با آن کار می کنید باید با آخرین فن آوری ها به خوبی آشنا باشد و از آخرین روند آگاه باشد تا آنها بتوانند وب سایت را به شکلی که تصور کرده اید طراحی کنند.

 

7. عدم تمرکز بر روی SEO      

در صورت عدم مشاهده کاربران ، داشتن یک وب سایت زیبا با فایده فایده ای ندارد. استراتژی های SEO به وب سایت شما کمک می کند تا در موتورهای جستجو در دسترس باشد. بنابراین ، در حالی که مجدداً وب سایت خود را طراحی کرده اید ، روی ساخت آن به سئو سازگار باشید و تمام بهترین شیوه های سئو را دنبال کنید ، که لازم است وب سایت شما در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد. از طراحان خود بخواهید که از لینک های شکسته ، تغییر مسیر ، URL ها ، بهینه سازی تصویر ، سرعت بارگذاری و موارد دیگر دیگری که برای ایجاد سئو وب سایت شما لازم هستند مراقبت کنند.

 

8. نداشتن استراتژی محتوای مناسب

اگرچه بخشی از فرآیند SEO است ، اما این یکی از رایج ترین اشتباهاتی است که بیشتر کارآفرینان مرتکب آن می شوند. محتوا به اندازه طراحی و عملکرد آن برای وب سایت بسیار مهم است. این به شما در استراتژی سئو کمک می کند.

در حالی که قصد دارید یک وب سایت مجدداً طراحی کنید ، باید بر نوشتن مطالب تازه نیز توجه داشته باشید و تمام کلمات کلیدی و معیارهای دیگر را در خاطر داشته باشید. تمام فرصت های موجود در مطالب نوشته شده قبلی خود را پیدا کنید و سعی کنید آن را برای وب سایت مجدد خود بهتر کنید. بر نوشتن مطالب ارزشمند و مرتبط توجه کنید تا خدمات و نیازهای کاربران را در نظر داشته باشید.

 

 

9. ریسپانسیو نبودن وب سایت شما

طبق آخرین نظرسنجی ، تعداد افرادی که تمایل به باز کردن وب سایت در تلفن های همراه خود دارند در مقایسه با افرادی که آن را روی لپ تاپ و دسک تاپ باز می کنند بسیار بیشتر است. بنابراین ، بسیار مفید است که طراحی وب سایت خود را پاسخگو و سازگار با موبایل بدانیم.

بیشتر شرکت هایی که بهترین خدمات طراحی وب را ارائه می دهند ، عموماً با در نظر داشتن کاربران موبایل ، وب سایت ها را طراحی می کنند. شما باید بر روی ارائه همان تجربه کاربری به کاربران تلفن همراه خود مانند هر بازدید کننده رومیزی تمرکز کنید.

 

10. عدم اقدامات مناسب پس از باز طراحی وب سایت

اکثر مشاغل پس از راه اندازی وب سایت جدید خود ، تلاش خود را متوقف می کنند. این نباید به این صورت باشد که موارد زیادی وجود دارد که باید پس از پرتاب از آنها مراقبت کنید.

اطلاع رسانی به مشتریان خود در مورد راه اندازی جدید ، آزمایش وب سایت شما ، ساخت آن با سئو دوستانه ، به روز کردن مطالب ، کارهای بسیاری باید انجام شود. روی کار کردن روی کلیه مناطقی که در طراحی قبلی خود باقی مانده است تمرکز کنید تا بتوانید از وب سایت تازه طراحی شده خود سود حداکثر کسب کنید.

 

سخن آخر

10 اشتباه برتر ، که بیشتر مردم انجام می دهند ، در بالا قرار دارد. اگر از این اشتباهات خودداری کنید ، می توانید به راحتی و در هیچ زمان به آنچه برای وب سایت خود برنامه ریزی کرده اید ، دست یابید. یک استراتژی هوشمند و یک تیم خوب برای طراحی وب سایت تنها دو موردی هستند که شما نیاز دارید تا وب سایت خود را به یک تجارت سودآور تبدیل کنید. بازسازی وب سایت یک ریسک بزرگ است ، اگر با برنامه ریزی و تحقیق درست انجام نشود ، می تواند به اشتباه انجام شود. همچنین به سرمایه و سرمایه گذاری زیادی هم از نظر پول و هم به زمان نیاز دارد. همیشه توصیه می شود قبل از برنامه ریزی برای طراحی مجدد وب سایت خود ، یک تحلیل مناسب انجام دهید.

 

امتیاز دهید:

دسته بندی:

اشتراک گذاری: