رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی در کنار لینک سازی، خرید بک لینک و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از جمله روش‌هایی است که در سئو خارجی از آن استفاده می‌کنیم. رپورتاژ آگهی اگر هوشمندانه و موثر نوشته، ساخته و پرداخته شود، می‌تواند تاثیر شگرفی بر روی سئو و افزایش اعتبار دامنه وب سایت ما بگذارد. د راین مقاله به بررسی روش‌های نوشتن و انتشار یک رپورتاژ آگهی می‌پردازیم.

 

چگونه می‌توان رپورتاژ آگهی خرید؟

رپوتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. به این معنی که مخاطب متوجه جنبه تبلیغاتی این گزارش نمی‎شود و تصور می‌کند در حال مطالعه یا مشاهده یک گزارش کاملا بی طرف است. به دلیل غیرمستقیم بودن این شیوه تبلیغاتی، رپوتاژ آگهی اثربخشی بالایی دارد. معمولا مخطبان به این نوع آگهی اعتماد بیشتری دارند و کل محتوای رپورتاژ را تا انتها مطالعه می‌کنند. رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات اینترنتی و برند سازی است که بزرگ‌ترین برندهای دنیا برای معرفی محصولات و خدمات جدید خود از آن اسفتاده می‌کنند. رپورتاژ تنها روش تبلیغاتی است که برای مدت زمان نامحدود به مخاطبان نمایش داده می‌شود و همیشه در سایت آگهی دهنده باقی می‌ماند.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی را می‌توان موثرترین و بهترین روش لینک سازی کلاه سفید دانست زیرا ترکیبی ایده‌آل از تولید محتوا و خرید بک لینک است. لینک‌های قرار گرفته در داخل محتوا ارزشمندترین نوع بک لینک هستند. با استفاده از رپورتاژ آگهی شما بک لینک محتوایی برای خود ایجاد می‌کنید. رپوتاژ آگهی برای اثرگذاری بهتری نیازمند رعایت قواعد و برنامه زمانی مشخصی است. تاثیر یک رپورتاژ آگهی برای اثر گذاری بهتر نیازمند رعایت قواعد و برنامه زمانی مشخصی است. تاثیر یک رپوتاژ خوب می‌تواند به مراتب بیشتر از خرید بک لینک بشد. رپورتاژ آگهی به ما اجازه می‌دهد حتی در سایت‌هایی که ارتباط موضوعی کامل با سایت ما ندارند بک لینک داشته باشیم. محتوای شما این ارتباط موضوعی را ایجاد می‌کند.

 

خرید رپورتاژ رمانی برای شما کارآمد است که در کلمه کلیدی هدف خود جایگاه مناسبی کسب کرده باشید و حداقل در صفحه اول گوگل حضور داشته باشید. در این شرایط می‌توانید با خرید یک بلک لینک مناسب از طریق رپورتاژ شانس خود برای کسب جایگاه بهتر را افزایش دهید. اگر سایت یا صفحه شما در عبارتی جایگاه کسب نکرده یا در صفحات بعدی نتایج گوگل است این تکنیک برای شما مناسب نخوانده بود.

 

مهمترین نکات در خرید رپورتاژ آگهی

 • رپورتاژ آگهی را از سایت مرتبط بخرید.
 • برای هر رپورتاژ آگهی یک متن اختصاصی بنویسید.
 • اعتبار دامنه و Spam Score سایت آگهی دهنده را بررسی کنید.
 • برای هر صفحه از سایت تنها یک لینک در متن قرار دهید.
 • بیشتر از 5 بک لینک در رپورتاژ خود قرار ندهید.
 • از بنر و تصویر در رپورتاژ خود استفاده کنید.

 

کم و کیف محتوای رپورتاژ آگهی چقدر است؟

اولا محتوای رپورتاژ آگهی حداقل 700 کلمه و حداکثر باید 1200 کلمه باشد. کلمات لینک شده در رپورتاژ آگهی دقیقا عباراتی باشند که می‌خواهید در آن‌ها جایگاه استفاده کنید. سعی کنید از عبارات طولانی در لینک سازی خود استفاده کرده و عبارات عمومی و پرجستجو را هدف قرار ندهید. همچنین در هنگام لینک دهی هرگز نباید از تگ نوفالو استفاده کنید.

 در متن جایگزین تصاویر کلمات کلیدی هدف خود را استفاده کنید. در ضمن استفاده از تگ‌های h2 را در محتوای آگهی فراموش نکنید. محتوای رپروتاژ شما باید تر و تازه باشد. اگر در سایتی این محتوا را منشتر کردید که امکان ارسال دیدگاه دارد. در این صفحه کامنت گذاری کنید تا ارزش و اعتبار آن افزایش یابد.

 

 محتوای رپورتاژ آگهی

 

فرآیند رپورتاژ آگهی

 • لیستی از سایت‌های منتشر کننده رپروتاژ که به موضوع سایت شما مرتبط هستند تهیه کنید.
 • در این لیست اعتبار دامنه، اسپم اسکور و رتبه الکسا را ثبت کنید.
 • با استفاده از سرویس‌های مختلف ارزش هر واقعی را محاسبه کنید. برای مثال سایت https://repox.net/
 • برای هر سایت یک فایل اکسل مجزا بسازید و به مدت یک ماه رپورتاژهای آن را تحت نظر بگیرید.
 • میزان پیشرفت سایت‌های آگهی دهنده را به صورت هفتگی ثبت کنید.
 • سایت‌هایی آگهی دهندگان آن‌ها رشد بهتری دارند را شناسایی کنید.

 

 

امتیاز دهید:

دسته بندی:

اشتراک گذاری: