طراحی سایت پزشکی| کدنگار


طراحی سایت پزشکی با کدنگار

چرا طراحی سایت پزشکی مهم است؟

طراحی سایت پزشکی

مردم روز به روز، بیش از گذشته در موتورهای جستجو از جمله گوگل درباره موضوعات سلامتی جستجو می‌کنند. آنقدر که گوگل برای محتواهایی مانند سلامت و تغذیه الگوریتمی جداگانه به نام E-A-T را تدارک دیده است. مشکلی که در فضای وب وجود دارد این است که محتوای سلامت بیش از آن که موجب راهنمایی مخاطب شود، او را مضطرب می‌کند. مردم با دیدن کوچکترین علامتی در بدن و وضعیت سلامتی خود، آن وضعیت را سرچ می‌کنند و نتیجه سرچشان منجر به یافتن بیماری‌های عجیب و غریبی می‌شود که موجب استرس و نگرانی مردم می‌شود. معضل دیگر، مسئله شایعات و مطالب بی‌اساس و بی‌اهمیت در حوزه سلامت در فضای وب فارسی است. بنابراین ارائه محتوای دقیق، راهگشا و غیر تخصصی به مردم می‌تواند فرصت بی‌نظیری در اختیار پزشکان بگذارد تا بتوانند مخاطبان را به وب‌سایت خود بکشانند. از طرفی وقتی پزشکی وب‌سایتی پویا دارد، می‌تواند از مراجعات غیر ضروری به مطب خود جلوگیری کند و به مریض‌های واجب‌تر بپردازد. از طرفی پزشکان می‌توانند در وب سایت خود به سوالات متداول پاسخ دهند و همچنین به ویزیت مجازی مراجعان خود بپردازند.


چه نکاتی را درباره سایت پزشکی خود باید بدانیم؟


مهم‌ترین نکته درباره وب سایت پزشکی رعایت درست اصول بازاریابی دیجیتال است. بنابراین باید تولید محتوای دقیق و مستمر داشته باشیم. یادمان نرود که تولید محتوای ما همانطور که گفته شد، باید اولویتش بر روی صحت مطالب و همچنین مراجعان باشد. در واقع ما باید بفهمیم مراجعان ما چه مسائلی برایشان پیش خواهد و پیش‌تر درباره این مسائل پزشکی و سلامتی برایشان محتوا تولید کنیم. لازم به ذکر است که خیلی اوقات مراجعانی که می‌خواهند برای بار اول به پزشک مراجعه کنند، نام او را جستجو می‌کنند. بنابراین اگر وب سایت یک پزشک در صفحه اول گوگل قرار گیرد، آن وقت اطمینان مراجعان و بیماران بیشتر خواهد شد. در ثانی ما باید در وب‌سایتمان به مراجعان و کاربران حسِ سلامتی و نشاط بدهیم. نباید وب‌سایت خود را با تصاویر دلخراش جراحی و یا عکس‌های دلخراش آزار دهیم.


طراحی سایت پزشکیامکانات طراحی وب سایت پزشکی کدنگار


• پنل مدیریتی ساده و راحت

• بخش درباره پزشک که شامل رزومه پزشک، گواهی پزشک و سوابق اوست.

• آدرس مطب و اطلاعات تماس با منشی

• بخش وبلاگ و تولید محتوا که به صورت پویا خواهد بود.

• بخش پرسش و پاسخ از پزشک و سوالات متداول.

• ربات هوشمند و منشی آنلاین

• امکان نوبت دهی آنلاین به مراجعان

• امکان ایجاد تماس مستقیم با پزشک

اگر می‌خواهید تا برای شما وب سایتی، پویا، خلاقانه و زیبا در حوزه سلامت طراحی کنیم و یا اگر یک پزشک هستید و تصمیم گرفتید که وب سایتی داشته باشید از خدمات مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

>