اپلیکیشن آکادمی یاد

yaad-app

اپلیکیشن آکادمی یاد

اپلیکیشن آکادمی یاد با هدف یادگیری زبان کشورهای مختلف پیاده سازی شد.

به این صورت که شما ابتدا تعیین سطح شده و سپس با توجه که سطحی که برای شما در نظر گرفته می شود وارد برنامه ی درسی خود میشوید.

آموزش به صورت فلش کارت خواهد بود و آزمون های متعددی از شما گرفته خواهد شد که اطمینان حاصل شود که لغات مورد نظر را به خوبی به خاطر سپرده اید.

بک اند سایت با جنگو و فرانت سایت با React Native پیاده سازی شده به دلیل اینکه قرار است بر روی تلفن همراه قابل استفاده باشد.

سایت در حال توسعه میباشد و در حال حاضر صفحه ای برای آن در دسترس نمیباشد.

در ادامه میتوانید بخشی از صفحات زده شده را مشاهده نمایید.

صفحه ی لاگین:

صفحه ی لاگین با استفاده از OTP پیاده سازی شده و کاربر با وارد کردن کد ارسال شده به شماره موبایل میتواند وارد اپلیکیشن شود.

ضمن اینکه قابلیت وارد شدن با استفاده از ایمیل نیز وجود دارد اما به صورت اختیاری پس از تکمیل اطلاعات کاربری این امکان فراهم میگردد.

 

صفحه ی ثبت نام:

 

صفحه ی اطلاعات حساب کاربری:

صفحه ی اطلاعات کاربری که شامل اطلاعاتی همچون ایمیل، شماره تلفن همراه، نام، نام خانوادگی و همچنین قابلیت تغییر رمز عبور در این صفحه فراهم شده.

 

صفحه ی انتخاب درس:

در صفحه ی انتخاب درس کاربر اقدام به انتخاب درس از لیست دروس نمایش داده شده میکند.

به این صورت که با انتخاب هر کدام و افزودن آن به سبد خرید در نهایت میتواند پس از پرداخت موفق شروع به گذراندن دروه کنید.

ضمن اینکه لیست دروس خریداری شده نیز در همین صفحه قابل مشاهده هست و همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید، با زدن دکمه ی شروع وارد دوره می شوید.

 

پروفایل:

پروفایل کاربر که شامل اطلاعات وارد شده توسط کاربر می باشد.

همچنین اطلاعاتی همچون موجودی باقی مانده در کیف پول، تعداد لغات آموخته شده، کیف پول، خریدهای صورت گرفته و تمامی مسیرها به صفحات مختلف از این صفحه در دسترس است.

پیچیده ترین بخش سایت، بخش مروکردنی های آن میباشد که شامل ۵ دوره میباشد.

بدین صورت که لغاتی که فراگرفته شده اند باید مرور شوند وگرنه باید دوباره در پروسه ی یادگیری قرار گیرند در غیراینصورت به بخش مرورکردنی ها می روند که دوره ی اول آن ۲۴ ساعت پس از مرحله ی یادگیری.

دوره ی دوم آن ۴۸ ساعت پس از مرحله ی اول.

دوره ی سوم ۷ روز پس از مرحله ی دوم.

دوره ی چهارم، ۱۴ روز پس از مرحله ی سوم و دوره ی پنجم آن ۱ ماه پس از مرحله ی چهارم.

در این حین هر لغتی که به درستی پاسخ داده شود به مرحله ی بعد انتقال می یابد در غیراینصورت به مرحله ی اول بازمیگردد.

 

صفحه ی مرور لغت:

صفحه ی مرور لغت به این صورت می باشد که ابتدا واژه ای برای شما همراه با تلفظ آن نمایش داده می شود و شما باید از بین ترجمه های موجود، ترجمه ی صحیح را انتخاب نمایید و به مرحله ی بعد بروید.

 

کیف پول:

صفحه ی کیف پول شامل افزایش موجودی و یا استرداد وجه می باشد به این صورت که یا به اندازه ی مبلغ دلخواهتان شارژ میکنید و یا اینکه بر اساس گزینه های موجود یکی را انتخاب کرده و سپس اعتبار خود را افزایش میدهید.

 

خریدها:

لیست تراکنش های انجام شده که شامل تراکنش های موفق و ناموفق میباشد و حتی تراکنش های ناموفق دارای قابلیت پرداخت مجدد نیز میباشند.