وب اپلیکیشن شرکتی کدنگار

codnegar

وب اپلیکیشن شرکتی کدنگار

شرح کلی صفحات وب‌سایت و خدمات موجود در آن:
 
همان‌طور که مشاهده‌ می‌کنید در تمامی صفحات وب‌سایت در قسمت بالا نواری قراردارد که شما با انتخاب گزینه‌ی دلخواه به آن قسمت هدایت می‌شوید.
در ادامه قابلیت تمامی عناصر موجود در نوار شرح داده‌می‌شود.

صفحه‌ی اصلی:

صفحه‌ی اصلی دربرگیرنده‌ی شروع فرآیند ثبت‌نام, خدمات ارئه‌شده و وبلاگ‌های منتشرشده می‌باشد. برای سفارش وب‌سایت خود, درابتدا می‌بایست ثبت‌نام کرده و بعد از پرکردن فرم‌های ذیل سفارش خود را به اختصار شرح دهید. در ابتدا بر روی دکمه‌ی شروع کلیک‌کرده تا به سمت فرم‌های ثبت ‌نام هدایت شوید.

در این قسمت اطلاعات شخصی کاربر به همراه کشور و زبان محل سکونت را وارد می‌کنیم. در انتها درخواست خود را به اختصار توضیح‌ داده تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شماره‌ای که  با آن ثبت‌نام کردید, تماس‌ گرفته‌شود. لازم به ذکر است کُدنگار قادر به پذیرش پروژه‌های برون مرزی نیز هست که آن‌را در قسمت آدرس و پس از آن کشور می‌توانید تعیین کنید.

 

درباره‌ی ما:

.جهت آشنایی بیش‌تر با کُدنگار و خدماتی که توسط آن به مشتریان ارائه می‌شود می‌توان بر روی گزینه‌ی زیر در صفحه‌ی اصلی کلیک‌کرد

خدمات ما:

کُدنگار علاوه‌بر طراحی وب‌سایت شما خدمات دیگر را نیز ارائه‌می‌کند که بهینه‌سازی شبکه‌های اجتماعی و دیجیتال‌مارکتینگ آن برعهده‌ی تیم سئو و آنالیز آن برعهده‌ی تیم مارکتینگ  می‌باشد. همچنین تضمین می‌شود خدماتی برای هرچه‌ بیش‌تر بهینه‌بودن وب‌سایتتان ارائه‌شود.  

    

وبلاگ:

در کنارخدمات شخصی کاربران, سعی برآن شده که مقالات جدید و علمی نیز برای استفاده‌ی عموم در جهت آگاهی‌سازی در وب‌سایت قراربگیرد. 

 

طراحی‌ سایت:

در قسمت طراحی سایت با چرایی انتخاب زبان پایتون و فریم‌ورک جنگو برای وب‌سایت خود آشنا می‌شوید. همچنین فاکتورهای مهمی که باعث می‌شود محصول شما منحصربه‌ فرد و پویا  باشد برای شما قید‌ شده‌است که تمامی آن‌ها را می‌توانید از تیم کُدنگار درخواست‌کنید.

 

 

مشاوره سئو:

سئو نقش بسیار مهمی در نحوه‌ی کارکرد وب‌سایتتان دارد. هر‌آنچه راجع به سئو لازم است بدانید و همچنین مشاوره با فردی متخصص, تمامی آن در این صفحه ذکرشده‌اند.

 

پروژه‌ها:

در این قسمت می‌توانید نمونه‌ وب‌سایت‌هایی را ببینید که توسط تیم کُدنگار طراحی و توسعه یافته‌اند.

 

تماس با ما:

جهت برقراری ارتباط با تیم کُدنگار می‌توانید از فرم تماس با ما و یا شماره‌ی ذکرشده در این صفحه استفاده‌کنید.