وب اپلیکیشن خدماتی Reslesetimer

Releasetimer

وب اپلیکیشن خدماتی Reslesetimer

Releasetimer چیست؟

در وب‌سایت Releasetimer می‌توانید شمارش‌معکوس هرآن‌چه در ذهن دارید از جمله سریال یا فیلم‌های مورد علاقه, انیمیشن‌ها, فوتبال, بازی‌های کامپیوتری وهمچنین رویدادهای مهم را نظاره‌گر باشید.

 بالای صفحات این سایت نواری وجود دارد که می‌توانید به وسیله‌ی آن به صفحات مورد نظر هدایت شوید که توضیحات بیش‌تر هر گزینه در ادامه آمده‌است.

Login & Sign Up:

برای ثبت‌نام کردن و یا واردشدن به حساب کاربری خود می‌توانید از گزینه‌‌های فوق موجود در نوار استفاده کنید. جهت ثبت‌نام کافی‌است نام کاربری مدنظر خود را به همراه ایمیل وارد کنید.

 

Explore:

برای دسترسی به دسته‌‌‌بندی بر اساس زمان و یا محبوبیت و شهرت می‌توانید از Explore و یا  از آیکون‌هایی که درتصویر پایین مشخص‌شده و در هر صفحه‌ای از وب‌سایت در دسترس است, استفاده‌کنید.

:Animation, Football, Game, Movie, Tv Show

با انتخاب هر کدام از این گزینه‌ها محبوب‌ترین‌های مربوط به ژانر انتخابی در صفحه‌ای نمایش‌ داده‌می‌شود. برای دیدن‌ آیتم‌های بیش‌تر می‌توانید روی «View More» کلیک‌کنید.

همچنین در تمامی صفحات پیشنهاد‌های وب‌سایت, برترین‌ها و جدیدترین‌ها  و همچنین آن‌هایی که رو به اتمام هستند, همواره در حال به روزرسانی هستند و در هر صفحه‌ای که باشید می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته‌باشید.

 

  

 

بعد از انتخاب یک شمارش‌ معکوس چه اتفاقی می‌افتد؟

 بعد از این‌که شما یک شمارش معکوس را انتخاب می‌کنید, اگر فیلم, سریال, انیمیشن ویا بازی کامپیوتری باشد می‌توانید تیزری که از آن در یوتوب هست را به راحتی با انتخاب «Whatch Now» مشاهده‌کنید. همچنین سعی شده تا هر آن‌چه درباره‌ی آن قبل از پخش توضیح داده‌شده, برای شما نمایش داده‌شود.

اگر آیتمی که انتخاب‌کردید, به صورت سریالی باشد, در همین‌صفحه در قسمت پایین قسمت‌های مختلف آن فصل به ترتیب پخش‌شدن, قرارداده شده‌است. همچنین برای دیدین قسمت مورد نظر در سایت Netflix یا هرسایتی که سریال از آن‌ شبکه پخش می‌شود, می‌توانید روی گزینه «Go Watch Now» کلیک کنید.

برقراری ارتباط با ما:

در پایین صفحه می‌توانید توضیحاتی که در مورد تیم داده‌شده را مشاهده‌کنید و همچنین اگر ایمیل خود را در قسمت «Newsletter» وارد کنید هرگونه به روزرسانی‌ای در سایت Releasetimer صورت بگیرد, از طریق ایمیل به شما خبر داده‌می‌شود.

همچنین درشبکه‌های اجتماعی نیز می‌ةوانید Releasetimer را دنبال کنید.