طراحی سایت با پایتون| کدنگار

طراحی سایت با پایتون

طراحی سایت با پایتون| کدنگار


زبان اصلی برنامه نویسی ما در مجموعه کُدنگار، زبان پایتون است. زبان پایتون زبانی بسیار پویا، راحت و شیءگراست که ناممکن‌ها را در زمینه طراحی وب‌سایت ممکن می‌کند. با پایتون مزایای بسیاری برای طراحی سایت دارد. نکته‌ اینجاست که خیلی‌ها این زبان را هنوز به خوبی نمی‌شناسند. مزیت ما در این مجموعه این است که متخصصان ما در کُدنگار از بهترین‌های پایتون هستند. در کُدنگار شما لحظه‌ای احساس ضعف در حوزه برنامه نویسی نخواهید کرد و پیچیده‌ترین کارها در وب سایت شما به عهده ماست.

چرا پایتون

این سوال بسیاری است که پایتون چه مزایایی در برابر سایر زبان‌ها مانند PHP دارد. ما به شرح برخی از دلایل برتری پایتون نسبت به سایر زبان‌ها خواهیم پرداخت.

پایتون زبانی ساده، راحت، پر کاربرد و قابل فهم

پایتون بر خلاف بسیاری از زبان‌های کدنویسی مخاطب را گیج نمی‌کند. پایتون زبان بسیار ساده و البته با کارآیی و سرعت زبان‌هایی مانند C است. پایتون در عین حال کتابخانه‌های بسیار زیادی دارد. در آخرین پرآورد‌ها اگر کتابخانه‌های پایتون را چاپ کنید. به بیش از ده میلیون تن کاغذ نیاز دارد. بنابراین زبان پایتون در عین سادگی بسیار پرکاربرد است. پایتون بسیاری از پیچیدگی‌ها را ساماندهی می‌کند و بسته نرم افزاری Django که مخصوص برنامه نویسی با پایتون درحوزه وب است، به شما کمک می‌کند تا پویاترین وب‌سایت را با بهترین پنل کاربری ممکن داشته باشید.

ابزاری برای ساختن ایده‌ها و پروتوتایپ‌ها

پایتون اجازه می‌دهد با کمترین کُد کارهای بیشتری انجام دهید. شما فقط با پایتون قادر هستید که prototypesها مدل‌ها و ایده‌های گوناگون را به سرعت بسازید.

ایده‌پردازی و خیال اندیشه‌های خلاقانه مهم‌ترین عامل در توسعه وب‌سایت‌های امروزی است. با پایتون شما می‌توانید ایده‌های خلاقانه خود را زودتر از همیشه و با صرف کمترین هزینه و زمان به واقعیت تبدیل کنید و مشتریان خود را راضی نگه‌دارید.

منعطف و مناسب برای توسعه صدها فریم ورک

برنامه نویسی با پایتون

با پایتون شما می‌توانید محیط‌های برنامه نویسی زیادی را با قابلیت‌های منحصر به فرد به شکلی سریع و آسان توسعه دهید. برای مثال برنامه نویسان می‌توانند فریم ورک‌ها و بسته‌های برنامه نویسی متنوعی را مانند Django و Flask توسعه دهند که با آن‌ها می‌توانید وب‌سایت و اپلیکیشنی پویا و منحصر به فرد داشته باشید.

در مجموعه کدنگار نیز با بهره گیری از این فریم ورک‌ها و همچنین فریم‌ورک‌های اختصاصی دیگر برای شما وب‌سایتی کارا و اثربخش تهیه خواهیم کرد. و کاربردهای فراوانی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. به یاد داشته باشید که Django محبوب ترین فریم‌ورک برنامه نویسی در حوزه توسعه وب در جهان است. دو فریم ورک دیگر به نام‌های Flask و Pyramid نیز بسیار محبوب اند.

ارزان و کارا

اگر شرکت شما می‌خواهد یک وب سایت منحصر به فرد داشته باشد، و در انتخاب زبان دچار مشکل است، جوابش پیش ماست.

اگر بودجه شما محدود است و می‌خواهید با بودجه محدود وب سایتی پویا و کارا داشته باشید، بدانید زبان پایتون به خاطر سادگی و کارایی‌‌اش بهترین و تنها جواب برای شماست. بزرگ‌ترین پروژه‌ها به سادگی با زبان پایتون قابل اجرا و راه اندازی هستند، بدون این که کیفیت آن‌ها کم شود. در جاهایی کیفیت پایتون نسبت به سایر زبان‌های برنامه نویسی بهتر است.

پایتون انتخاب بزرگان

شرکت‌های سودده همگی از طراحی سایت با پایتون استفاده می‌کنند. شرکت‌ها و خدماتی مانند زیر از استفاده کنندگان پایتون برای طراحی وب‌سایتشان هستند:

Dropbox YouTube Instagram Facebook PayPal eBay Yelp Reddit Disqus

همچنین باید به یاد داشته باشیم غول‌های تکنولوژی مانند ناسا، گوگل، یاهو، دیزنی، نوکیا و دیگران پایتون را بخش مهمی از توسعه وب‌سایت‌ها، پروژه‌ها و اپلیکیشن‌های خود می‌دانند.

امنیت بالا

بی‌شک فریم ورک‌هایی مانند Django از خطاهای امنیتی بسیاری جلوگیری می‌کنند و بسیار ایمن هستند. در واقع می‌توان گفت زبان پایتون نسبت به PHP به سیار امن تر است. پایتون با استفاده از ویژگی‌های خاص خود نسبت به مرورگرها هوشمند بوده و اجازه هک شدن وب سایت شما را نمی‌دهد.

Django و زبان پایتون یعنی بهترین ابزار برای سئو

در حوزه مشاوره سئو می‌دانیم که در خیلی مواقع اقدامات طراحان و توسعه دهندگان وب در تضاد با بهبود SEO وب سایت ماست. خوشبختانه این مشکل توسط زبان برنامه‌نویسی پایتون و فریم‌ورک‌های آن مانند Django حل شده است.

نخست آن که Django با ارائه URLهای خواناتر باعث می‌شود سئوی سایت شما بهبود یابد. همچنین این فریم‌ورک در طبقه بندی و لینک سازی داخلی برای صفحات وب‌سایت بسیار کارا است و این کار به بهبود SEO وب سایت شما کمک می‌کند. خود Django هم راه حل‌هایی اختصاصی برای بهبود سئو وب‌سایت شما ارائه می‌کند که بسیار کاراست.

نتیجه گیری

پایتون گنجینه‌ای عظیم است برای برنامه نویسان. ویژگی‌های تمیز، ساده و مهم پایتون کمک می‌کند تا شما خیلی زود زبان برنامه نویسی خود را با دیگر زبان‌های برنامه نویسی دیگر تطبیق دهید و در واقع سایتی چندزبانه داشته باشید. کتابخانه بزرگ پایتون کمک می‌کند تا مثل یک بازی کامپیوتری مراحل را به آسانی پشت سر بگذارید و غول مرحله آخر را مثل آب خوردن از پای در آورید. با پایتون هیچ وقت گم نمی‌شوید! شک نکنید.