مشاور سئو| کدنگار

مشاور سئو کیست؟ و مشاوره سئو چیست؟


مشاور سئو

مشاور یا مشاوران سئو (Search Engine Optimization Specialist)، فرد یا افرادی اند که با استفاده از دانش‌های مربوط به فضای مجازی، دانش آماری، تخصص در حوزه طراحی سایت، تولید محتوا و سایر مهارت‌های مرتبط کمک می‌کنند تا وب‌سایت شما در SEO لازم برای گوگل دیده شود. SEO یک تخصص است و به متخصصان باتجربه نیاز است تا وب سایت شما در این زمینه بهتر شود. مشاوران سئو سعی می‌کنند وب سایت شما نه فقط در موتورهای جستجو بلکه در شبکه‌های اجتماعی هم پربازدید باشد.

چرا سئو؟


مشاور سئو

SEO به بهبود نتایج جستجوی گوگل در هنگام سرچ کلمات کلیدی(keyword) مربوط به شما و یا مربوط به کسب و کار شما می‌گویند. مخاطبان و کاربران دنبال شما نیستند، آن‌ها دنبال خواسته‌های خودشان هستند و این خواسته‌ها را در قالب کلمات و اخیرا در قالب عباراتی در موتورهای جستجو (در 98 درصد مواقع گوگل) جستجو می‌کنند و نتایج این جستجوهاست که شما را به آن‌ها وصل می‌کند. اگر شما در نتایج گوگل دیده شوید، شانس جذب مخاطب و کاربر به وب سایت‌شما به سرعت بالا‌ خواهد رفت. معنای دیده شدن در نتایج گوگل آن است که وب سایت شما در صفحه اول گوگل باشد. طبق آمارها بیش از 38 درصد مخاطبان به نتیجه اول گوگل فقط اهمیت می‌دهند و روی آن کلیک می‌کنند. در میان همین آمارها فقط 0.78 درصد مخاطبان به صفحه دوم گوگل می‌روند و صفحات سوم به بعد تقریبا آماری نزدیک به صفر دارند. بنابراین سئو اگر مهم‌ترین عامل موفقیت دربازاریابی دیجیتال نباشد یکی از مهم‌ترین هاست.

کُدنگار چگونه سئو سایت ما را بالا بهبود می‌بخشد؟

همانطور که گفته شد، بهبود سئو نیاز به متخصصان خبره و همچنین تخصص‌های چند وجهی دارد. برای مثال تولید محتوا یک نوع تخصص است و آنالیز داده یک نوع تخصص دیگر. خدمات ما در کُدنگار تمامی وجوه بهبود سئو وب سایت شما را در بر می‌گیرد. ما در کُدنگار سعی می‌کنیم از طریق مختلف وب سایتتان را بهبود بخشیم. متخصصان کُدنگار هرکدام در وجوه مختلف دارای توانایی‌های گوناگونی هستند و همگی با دانش خود به توسعه وب سایت شما کمک خواهند کرد. برخی از راه حل‌های ما برای بهبود سئو وب سایت شما:

• سریع کردن وب سایت شما با بروزترین متدها و زبان کد نویسی

• تولید محتوای اختصاصی

• بهبود UI/UX

• کمک به ریسپانسیو بودن وب سایت شما

• بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

• آنالیز داده‌های وب سایت شما