طراحی سایت ترجمه| کدنگار


طراحی سایت ترجمه

چرا طراحی سایت ترجمه؟


با وجود گسترش یادگیری و سواد زبان انگلیسی میان ایرانیان، نیاز به ترجمه از بین نرفته است. از طرفی نیاز به ترجمه، بخصوص ترجمه از زبان‌هایی مانند آلمانی، فرانسوی، عربی و چینی به فارسی و بالعکس برای مقاصد گوناگون مانند مهاجرت، کسب وکار و یا گردشگری به شکل گسترده‌ای وجود دارد. می‌‌دانیم ترجمه مدارک تحصیلی و حقوقی، اسناد نیازمند دارالترجمه تخصصی است و امروزه با گسترش فضای مجازی و اینترنت دارالترجمه مجازی و داشتن یک سایت ترجمه می‌تواند برای مترجم یا مترجمان یک امتیاز بزرگ محسوب شود. ما در کدنگار ضمن طراحی وب سایت شما، وب سایت ترجمه شما را بهینه خواهیم کرد تا به صفحه اول گوگل صعود کنید.

در ادامه امکاناتی را که با طراحی سایت ترجمه کدنگار دریافت می‌کنید، خواهید خواند.


امکانات سایت ترجمه


کدنگار امکانات متنوعی برای سایت ترجمه شما در نظر خواهد گرفت و با لینک سازی داخلی مناسب کمک می‌کند تا مشتریان به راحتی ضمن کسب اطلاعات لازم در سایت شما سفارش ترجمه‌شان را ثبت کنند. همچنین این وب سایت می‌تواند User based باشد و مدیریت سایت، سفارشات و پروژه‌های گوناگون را به مترجمان گوناگون تخصیص دهد و یک پنل مدیریت پروژه تعریف گردد.

ثبت سفارش سایت ترجمه

بخش ثبت سفارش مشتری

در این بخش مشتری‌ها سفارشات خود را در وب سایت شما ثبت خواهند کرد و شما می‌توانید این سفارشات را ببینید. در این قسمت ابزارها و امکانات زیر را برای شما فراهم خواهیم کرد:

1 . فرم ثبت سفارش مشتری و امکان آپلود فایل ترجمه با فرمت‌های گوناگون.

2 . امکان ارسال نمونه رایگان ترجمه برای مشتری از سفارش او برای جلب رضایت مشتری.

3 . برآورد هزینه آنلاین مشتری بر حسب تعداد کلمات و نوع زبان انتخابی

4 . امکان انتخاب‌ و مشاهده تعرفه‌های مختلف قیمتی ترجمه برای مشتری و همچنین امکان ثبت کد تخفیف برای مشتری

بخش تعرفه‌ها و پنل‌های خدماتی

ما امکانی را برای شما فراهم می‌کنیم تا مشتریان به راحتی بتوانند صفحه تعرفه خدمات شما را ببینند و خدمات متنوع را از طریق فرم ثبت سفارشات پیدا کند.ربات هوشمند ارتباط با مشتری؛ همیشه آنلاین و در تماس باشید.

همه می‌دانیم که امروزه مدیریت روابط عمومی یکی از مهمترین بخش‌های وب سایت است. ما برای شما امکانی را فراهم می‌کنیم تا وب سایتتان یک ربات هوشمند داشته باشد و مشتریان از طریق آن به شکل آنلاین بتوانند با شما صحبت کنند. این ربات می‌تواند هم زمان به واتس آپ، اسکایپ، تلگرام و سایر پیام رسان‌های اپراتورهای سایت شما وصل شود و مشتریان به شکل آنلاین با آن‌ها گفتگو کنند. همچنین زمانی که اپراتورهای شما آنلاین نیستند، این ربات‌ها از مشتریان شما اطلاعات و شماره تماس دریافت خواهند کرد تا سر موقع اپراتورهای شما به آن‌ها جواب دهند.

پنل مدیریت سایت ترجمهپنل مدیریت

شاید پنل مدیریت مهم ترین بخش برای دارنده وب سایت باشد. ما در پنل مدیریت امکانات متنوعی را به شما خواهیم داد.

امکان مدیریت پروژه‌ها و سفارشات

در این بخش شما خواهید توانست تا سفارشات مشتریان خود را بروز رسانی کنید. امکانات این بخش از این قرار اند:

1 . امکان تخصیص سفارشات به مترجمان

2 . مدیریت ترجمه‌ها

3 . امکان تخصیص پروژه به چندین مترجم

مدیریت کلی وب سایت

در این بخش شما خواهید توانست تا وب سایت خود را به طور کلی مدیریت نمایید.

1 . امکان ثبت زبان جدید ترجمه

2 . امکان ایجاد وبلاگ و مدیریت محتوا

3 . امکان رهگیری و ردگیری پروژه‌ها

ارتباط با مشتری سایت ترجمهمدیریت مترجمان

مترجمان وب سایت شما ، بسیار مهم‌اند. پس باید اکانت‌های آن‌ها را به خوبی مورد بررسی قرار بدهید. کدنگار این امکان را می‌دهد تا در پنل مدیریتی خود برای مترجمانتان بتوانید سامانه ثبت زمان داشته باشید. همچنین میزان حقوق و پروژه‌های انجام شده توسط آن‌ها را رصد کنید.

1 . امکان ساختن اکانت مترجم

2 . امکان دادن دسترسی مختلف به مترجمان

3 . امکان دسته بندی مترجمان (از لحاظ کیفی و کمی (تعداد پروژه‌ها))

مدیریت استخدام و آزمون مترجمی

شما می‌توانید در سایتتان آزمون مترجمی برگزار کنید و بر اساس این آزمون مترجم استخدام کنید. مترجمان می‌توانند در این آزمون به شکل آنلاین شرکت کنند و شما بر اساس آن مترجمان را استخدام کنید و به آن‌ها امکان عضویت به عنوان مترجم بدهید.


پنل مشتریان

مشتریان در سایت شما یک پنل خواهند داشت و در این پنل سفارشاتشان را پیگیری کرده و می‌توانند حتی با اپراتورهای شما تماس برقرار کنند. در این بخش مشتریان می‌توان فاکتورهای خود را دریافت کنند و همچنین ببینند سفارششان در چه مرحله‌ای قرار دارد.