طراحی سایت در تهران| کدنگار

طراحی سایت در تهران| کدنگار
در طراحی سایت باید به دنبال چه باشیم؟

برای انتخاب هر محصولی مشتری همیشه به موضوع توجه می‌کند: کیفیت و قیمت. داشتن یک سایت هم نیاز به بودجه است و هم مسئله هزینه در آن اهمیت دارد. کُد نگار سعی دارد تا همزمان این دو فاکتور را در نظر بگیرد و بهترین سایت را با بهترین قیمت برای شما طراحی کند. نکته مهم دیگر طراحی سایت مربوط به کسب و کارهاست. فضای هر شعری کسب و کار خودش را می‌طلبد و طراحی تخصصی بر اساس شهرها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. کُدنگار با طراحی سایت تخصصی در تهران سعی می‌کند برای تمامی کسب و کارهای شهری و غیر شهری استان تهران سایت‌های اختصاصی و منحصر به فرد و پویا طراحی کند.

چه فاکتورهایی در طراحی سایت مهم است؟

خدمات کدنگار تمامی المان‌ها و فاکتورهایی که سایت شما نیاز دارد، تا کسب و کارتان را بهبود ببخشد پوشش می‌دهد این فاکتورها از این قرار اند:

• پویایی وب سایت (Website dynamics)

• خدمات مربوط بهینه سازی موتورهای جستجو یا سئو (SEO)

• رابط کاربری مناسب و دقیق به همراه طراحی جذاب وب سایت (UI/UX)

• دیجیتال مارکتینگ و بهبود سئوی خارجی وب سایت

• سایتی ریسپانسیو و مناسب برای تمام پلتفرم‌ها

طراحی سایت در تهران چه تفاوتی دارد؟

شرکتی که از لحاظ مکانی در تهران باشد، یک مزیت محسوب می‌شود. همچنین داشتن تخصص درباره کسب و کارهای شهری و فضای تهران بسیار مهم است. شرکت کدنگار در ناحیه‌نوآوری شریف قرار دارد و با داشتن متخصصانی فارغ التحصیل از این دانشگاه و سایر دانشگاه‌های خوب کشور برای شما مناسب‌ترین وب سایت‌ها را تهیه خواهد کرد. با کُدنگار مشتریان هیچگاه شما را گم نخواهند کرد.

کد نگار چگونه وب سایت شما را بهبود می‌بخشد؟


مشاور سئو


اولین قدم در بازاریابی دیجیتال و آنلاین، بهبود سرچ موتور جستجوی (SEO) وب سایت شماست. هدف داشتن یک وب سایت چیست؟ نخست آنکه بِرَند و کسب و کار شما مشخص شود. یا مثلا اگر وب سایتی شخصی دارید و می‌خواهید برای خودتان یک Personal Image خوب بسازید، داشتن وب سایت به شما کمک خواهد کرد. دوم آن که شما می‌خواهید از طریق وب سایتتان، خدمات، محصولات خود را معرفی کنید و یا به فروش رسانید. در هردوی این حالت‌ها وب سایت شما باید پیدا شود. وب سایت شما چگونه پیدا می‌شود؟ بله عمدتا با سرچ گوگل مخاطب مطالبی را سرچ می‌کند که به آن کلمات کلیدی یا اخیرا جملات کلیدی (keyword or keystatement) می‌گوید. شما باید بر اساس این سرچ‌ها وب سایتتان در صفحه اول گوگل و در واقع در نتیجه اول بیاید. تحقیقات نشان می‌دهد بیش از 80 درصد افرادی که در گوگل سرچ می‌کنند اولین گزینه را در صفحه SERP گوگل انتخاب و روی آن کلیک می‌کنند. باید دانست که بهبود سئو کاری زمان‎بر و نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد. ما در کد نگار با ارائه بروزترین روش‌ها و با تولید محتوای اختصاصی برای وب سایت شما، کاری می‌کنیم تا در جستجوی گوگل همیشه اول باشید.

آنالیز داده و دیجیتال مارکتینگ


دیجیتال مارکتینگ


وقتی مشتری‌ها وارد وب سایت شما شدند، این مهم است که چه کار می‌کنند. آیا خرید می‌کنند یا فقط از وب سایت شما یک لحظه بازدید می‌کنند و برای همیشه از آن خارج می‌شوند؟ چند درصد از مشتریان شما دوباره به وب سایت شما باز گشتند؟ چند نفر آدرس وب سایت شما را به شکل مستقیم وارد می‌کنند و وارد می‌شوند؟ علت هر یک از این پدیده‌ها چیست؟ چگونه می‌توانیم استراتژی‌ای بچینیم تا مشتریان بیشتر از وب سایت شما دیدن کنند و بیشتر خرید کنند؟ این‌ها همه سوالاتی هستند که جوابشان در آنالیزداده‌های وب سایت شما نهفته است. متخصصان ما در کُدنگار با بهره‌گیری از دانش آماری و متد‌های نوین ضمن آنالیزداده‌های وب سایت شما، برای کسب و کارتان استراتژی بازاریابی دیجیتال تدوین می‌کند تا مسیر راهتان روشن‌تر از پیش شود.

وب سایت پویا


وب سایت پویا


داشتن وب سایت پویا بسیار پر اهمیت است. و امروزه بحث‌های پیرامون Dynamic Website Design بیش از همیشه داغ است. وب سایت پویا به شما کمک می‌کند بدون نیاز به برنامه نویسی زیاد بتوانید محتوای وب سایت خود را خودتان مدیریت کنید. ما در کُدنگار پویاترین وب‌سایت‌ها و سریع‌ترین‌شان را برای شما طراحی خواهیم کرد. امروزه تعداد وب‌سایت‌های پویا از گذشته و بیشتر شده و روز به روز نیز بیشتر خواهد شد.

وب سایتی واکنش گرا یا ریسپانسیو


وب سایت responsive


امروزه همه می‌دانیم که برخلاف گذشته، بیشترین استفاده از اینترنت منحصر به لب‌تاب‌ها و کامیپوترهای رومیزی نیست. کاربران گوشی‌های موبایل هوشمند و تبلت‌ها بیش‌ از گذشته از اینترنت استفاده می‌کنند و بیشترین ترافیک اینترنت مخصوص این کاربران است. بنابراین داشتن وبسایتی که از لحاظ گرافیکی در این پلتفرم‌ها به زیبایی نمایش داده شود، از مهم‌ترین ویژگی‌هاست. امروزه گوگل اهمیت زیادی برای وب سایت‌های ریسپانسیو قائل است و وب سایت‌هایی که در پلتفرم‌های گوشی و تبلت بهتر عمل کنند، مورد ارزیابی بهتر قرار خواهند گرفت.